top of page
Home_Tutamaklı1.jpg

120 cm Fileli Trambolin

6 Ayaklı

Türkiye'de İlk , Artık Yay Kullanmıyoruz Esnek Lastik Kullanıyoruz.

Fileli (koruma Ağlı) Trambolin.

Ev İçin Kullanıma Uygun Ses Yapmaz.

Çocuklar Ve Yetişkinler İçin Kullanıma Uygun.

Taşıma Kapasitesi 100 Kg

2 Yıl Garanti

Sıçramanın Faydaları

 • Trambolin kalbi korur

 • Zıplamak kalp atışını hızlandırır. Hızlanan ve düzenli biçimde artan kalp atışları, kalp kaslarını güçlendirir. Zıplarken hücrelerdeki fazla asitler atılır, yani kolesterol ile trigliserit düşer, tansiyon dengelenir. Böylece kalp krizi riski azalır.

 • Trambolin kalori yakarak kilo vermeyi hızlandırır

 • Zıplamak da koşmak, yüzmek veya bisiklet binmek kadar kolay kalori yaktırır. Diğer egzersizlere göre daha az çaba sarfetmenize rağmen daha fazla kalori yakarsınız.

 • Trambolin toksinleri atmaya yardım eder

 • Zıplamak metabolizmayı hızlandırır. Metabolizma hızlanınca ter ve hızlanan nefes yoluyla toksinlerin atılması kolaylaşır.

 • Trambolin sinirleri yatıştırır

 • Bilim insanları birbirini tekrar eden hareketler dizisinin sinirleri yatıştırdığı konusunda hemfikir. Zıplarken kan dolaşımınız hızlanır, bedeninizi hissedersiniz ve kendinizi ritmik hareketlere bıraktığınız için gevşersiniz.

 • Trambolin eklemlerinizi korur

 • Sert zeminde yapılan egzersizlerle kıyaslandığında yerçekimine karşı zıplamak, eklemler üzerindeki stresi en aza indirir. Dolayısıyla hareketsizlikten kaynaklanan eklem sorunlarına karşı etkili bir egzersizdir.

 • Trambolin bağışıklık sisteminizi güçlendirir

 • Zıplamak kan dolaşımını hızlandırır ve bu lenf dolaşımının da hızlandığı anlamına gelir. Hücreler görevlerini gerektiği gibi yerine getirince vücut enfeksiyonlarla ve hastalıklarla daha kolay savaşabilir.

Trambolin Montaj Talimatı

 - Bu trambolini kullanmaya başlamadan önce. Bu el kitabındaki tüm bilgileri okumalısınız. Diğer fiziksel eğlence faaliyetleri gibi, Katılımcılar da yaralanabilir. 


Yaralanma riskini azaltmak için uygun güvenlik kurallarını ve ipuçlarını mutlaka dikkate alın.


  - Bu trambolinin kötüye kullanımı ve kötüye kullanılması tehlikelidir ve ciddi 
yaralanmalara neden olabilir!


  - Trambolinler, performansı alışılmadık yüksekliklere çeşitli hareketlerle iten ayna aygıtlarıdır. Bu yüzden bir trambolin üzerinde oynarken her zaman dikkatli olun.


  - Her kullanımdan önce trambolini kontrol edin.


  - Ürünün doğru montajı, bakımı ve bakımı, güvenlik ipuçları, uyarılar ve zıplama ve zıplama teknikleri bukılavuzda yer almaktadır. Tüm kullanıcılar ve amirler bu talimatları okumalı ve bu talimatları anlamalıdır. Bu trambolini kullanmayı seçen herkes, bu trambolin ile çeşitli sıçramalar ve sıçramalar yapmakla ilgili kendi kısıtlamalarının farkında olmalıdır.

Başlangıçta, trambolinin hissetmek ve sıçramasına alışmalısınız. 
Odak vücudunuzun pozisyonunda olmalı ve daha zorlu ve gelişmiş sıçramalara geçmeden önce sıçrama ile her bir beceri yapana kadar her temel sıçramayı uygulamanız gerekir. Pervasızca tramplenden sıçramayın, iyikontrol ve çeşitli sıçrama tekniklerine hakim olmaya vurgu yapılmalıdır.

t1.png

Trambolin de birden fazla kişiye 
izin verilmez! 

Başınızın veya boynunuzun inme 
şansını artıracağı için takla 
atlamalar yapmayın. 

bottom of page