top of page
Home_Tutamaklı1.jpg

ANKALAND

HOME

trambolin2.png

2003 yılında 150 metre karelik işyerinde başlamış olduğumuz imalat hayatına bugün 2600 metrekare kapalı alan 2400 metrekare açık alana sahip fabrikamızda imalata devam etmekteyiz.

 

        Siz değerli müşterilerimizi fabrikamıza davet ediyoruz. İstemiş olduğunuz ürünleri kurulumları yapılmış hazır bir vaziyette bizzat test edebilir ve ürünler hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Kuruluşumuz eğlence sektörüne işletme olarak başlamış ve iki yıl sonra imalat sanayisine geçiş yapmıştır.

Önceleri pek bilinmeyen "Trambolin" sektöründe öncü işlere imza atarak "Olimpik Trambolin ve Junior Trambolin" Modellerini dizayn etmiştir. Yıllar içerisinde ürün gamını genişletmiş olan firmamız yaklaşık on farklı ürünün bizzat imalatını yapmaktadır. Bunun dışında ithal olan ürünlerin de (jetonlu oyuncaklar) satışını yapmaktadır. İmalatını yaptığı bütün ürünlerde kaliteyi Avrupa standartlarına taşıyan firmamız, gelişmiş servis anlayışı ile Türkiye'nin hemen hemen her noktasına hizmet götürmektedir. Her geçen gün yenilenmeyi kendine ilke edinen firmamız ar-ge çalışmalarını aralıksız sürdürmekte ve çağın gerektirdiği ekipmanları sağlayarak ürün portföyünü genişletmektedir. 

WhatsApp Image 2020-05-26 at 16.21.26.jp
giphy (3).gif
4.jpg
5.jpg
bottom of page